Format KiTAP
Barkod 9786054259298
Yayın Tarihi 2010-01-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Satış Arkadaşınız
Baskı Sayısı 3.Baskı
Sayfa Sayısı 374
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 150 X 210
Basım Yeri İstanbul

Emeği Geçenler :
Yazar   : Erdoğan Taşkın

Satış Arkadaşınız kitabı, pazarlama, kişisel satış teknikleri ve satış yönetimi derslerini, ön lisans ve lisans düzeyinde bir ders olarak alan öğrenciler ile işletme yüksek lisans öğrencileri için farklı bir kişisel gelişim başvuru kaynağıdır.

Satış Arkadaşınız, işletmelerimizin satış bölümünde işe başlayanlar için temel kavramlar ve tanımları açıklamaktadır. Özellikle piyasadan toplanan gerçek müşteri itirazları ele alınmaktadır. Satışta başarıya giden yol nedir? Sorusuna cevap aranmaktadır. Satış teknikleri ve satış yönetimi kararları için güncel bilgi veren bir rehberdir. Satış etkilerini yükseltecek geliştirilmiş yöntem ve yaklaşımları veren bir eserdir.

Satış Arkadaşınız, pazarlama, kişisel satış ve satış yönetimiyle ilgili hizmet içi yetiştirme eğitimi gören kişiler, kurumlar, işletme ve şirketler için yararlı bir arkadaş olacaktır. Kişisel satış ve satış yönetimi öğretimi ile ilgili en önemli konular, ilkeler, uygulamalar ve kavramlar sırası ile bu kitap içinde incelenmiş, her bölüm sonuna örnek olaylar, uygulama çalışmaları, temel kavramlar, tartışma ve değerlendire soruları verilmiştir.

devamını oku..
Bu üründen 27 adet satılmıştır.
% 50
indirim
150.00
Liste Fiyatı : 300.00
Kazancınız : 150.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50 indirim