Format KiTAP
Barkod 9786254170867
Yayın Tarihi 2021-11-26
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı İhtiyoloji
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 454
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 160 X 235

Emeği Geçenler :
Yazar   : Necla Demir

“Yayın Danışmanlığı yapmaya başladığım ilk günlerde, üniversitelerde ders kitabı olarak önerilecek bir ihtiyoloji kitabının eksikliği ile ilgili onlarca e-posta aldım. Bu konuda da aklıma ilk gelen kitap, mesleğimizin duayenlerinden Hocamız Prof. Dr. Neclâ DEMİR'in İhtiyoloji kitabı oldu. Balıklara ilgi duyan ve bu alanda çalışan herkes mutlaka bu kitapla karşılaşmıştır.
İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümündeki dostlarım sayesinde Prof. Dr. Neclâ DEMİR'e ulaştım. Görüşmemiz sırasında, Türkiye'de “ihtiyoloji” biliminin dünü, bugünü ve geleceğine ilişkin konuştuk. Ve kitabı yayınlamaya karar verdik. Daha sonra kendisi ile sık sık görüştüm.
Bu süreçte, hocamızın görevinde ne kadar titiz, hassas ve duyarlı, ilişkilerinde merhametli ve saygılı olduğuna bizzat şahit oldum.
Eserin bir benzeri ülkemizde henüz yayımlanmamıştır. Bu bağlamda, Hocamız Prof. Dr. Neclâ Demir'e en içten teşekkürlerimi arz ediyorum.
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji ile Ziraat Fakültesi Su Ürünleri Bölümleri, Su Ürünleri ve Deniz Bilimleri Fakülteleri öğrencilerinin kütüphanesinde mutlaka bu kitabın bulunması gerektiğine inanıyorum.”
Editör Prof. Dr. Mehmet KARATAŞ

devamını oku..
100.00
Liste Fiyatı : 100.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim