Format KiTAP
Barkod 9789752975262
Yayın Tarihi 2000-01-01
Yayın Dili İngilizce
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 341
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 200 X 290
Basım Yeri İstanbul

Emeği Geçenler :
Yazar   : Charles Napier
Yazar   : Greg Sikorski
Yazar   : Charles Napier;Greg Sikorski

A Bridge to English özellikle İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrenciler için yazılmış, dört serilik İngilizce kurs kitapları dizisinin ilk kitabıdır. Öğrenciyi tamamen başlangıç düzeyden alarak onlara; şimdiki zaman, geçmiş zaman ve gelecek zamanları tanıtmayı, basit düzeyde İngilizce diyalog kurabilecek beceriyi kazandırmayı ve 2000 civarında günlük kullanımdaki kelimeyi öğretmeyi hedeflemektedir.

Kitapta, İngilizce ve Türkçedeki benzerlik ve farklılıklar yeri geldikçe kısaca açıklanmış ve özellikle Türk öğrencilerin zorlandıkları konulara dikkat çekilmiştir. Bu kitap yazılırken çağdaş İngilizcenin kullanarak öğrenilmesi temel alınmıştır.

Kitabın her iki yazarı da ana dilleri İngilizce olan, 30 yılı aşkın İngilizce öğretmenliği birikimine sahip profesyonel eğitmenlerdir. Gerg, Suudi Arabistan ve Japonyada, Charles ise İsveç, Tunus, Mısır ve Yunanistanda öğretmenlik yapmışlardır. 1996tan beri Türkiyede çalışmakta olan yazarlar aynı zamanda The Language Academynin kurucuları arasındadırlar.

devamını oku..
% 27
indirim
22.63
Liste Fiyatı : 31.00
Kazancınız : 8.37
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.