Format KiTAP
Barkod 9786057977441
Yayın Tarihi 0000-00-00
Sayfa Sayısı 224
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Işık Kızıltuğ

İnsan Yüzyıllardır Hakikati” Aradı...
Peki Ne Buldu?

Bu Yolda Öncelikle Hep Maddeyi” Anlaması Gerektiğini Düşündü. Ta Ki Bir Gün Kuantum Mekaniği Fiziği Yasaları” Ortaya Çıkana Dek. Şte O Zaman Tüm Gerçeklik Yerle Bir Oldu.

- Zaman’ın Bir İllüzyon Olduğu Anlaşıldı.

- Mekân’ın Bir İllüzyon Olduğu Anlaşıldı.

- Zaman Ve Mekâna Bağlı Olan Maddenin De İllüzyon Olduğu Anlaşıldı.

Şimdi Sıkı Durun!
Eğer Bu Saydıklarımız Maddesel Gerçeklikse Ve Ölümü De Bu Gerçekliğe Dayandırıyorsak Ortaya Çok İlginç Ve Net Bir Bilgi Çıkıyor:

Ölüm De Bir İllüzyon!

Klasik Fizik, Maddeyi Tanımlayarak Bir Evren Modeli Sundu Yüzlerce Yıl. Ancak Kuantum Yasaları Klasik Fiziği Alt Üst Etti. Zamanı Ters Düz Etti! Atomaltına İnildiğinde Başka Bir Gerçeklik Ortaya Çıktı. Evreni Oluşturan Tüm Parçacıkların En Temel Zerreleri, Bilinçle Etkileşim İçindeydi! Anlaşılması Gereken, Keşfedilmesi Gereken Bilinçti! Çünkü Evrenin İtici Gücü Bilinçti! Evren Bilinci Değil, Bilinç Evreni Tezahür Ettiriyordu. Peki Neydi Bilinç? Bilinç, Ruhun Bilici Hakikati...

Blis Yine Sahnede!

Ve Bu Sefer Hedefi İnsan Bilinci. Blis Cennette Ne Demişti Adem’e? Ey Âdem, Sana Ölümsüzlük Ağacını Ve Çökmesi Mümkün Olmayan Hükümranlığı Göstereyim Mi?”

Ve Şeytan, Tekrar Ölümsüzlük Vaadi İle Karşımızda. Yılanın Uzattığı Son Elma, Dijital Ölümsüzlük Yalanı. Oysa İnsan Öz Hakikatini Bir Hatırlasa. Ezeli Ve Ebedi Olan Ruh’u İle Zaten Ölümsüz Olduğunu Kavrasa...

Nsan, Evren’in Şekillendirilmesinde Yaratıcısının Mutlak Bilincine” Ortak Bir Bilinçle Yaratıldı. Çünkü O, Yeryüzünde Yaradan’ın Halifesi. Blis, İşte Tam Da Bu Nedenle Bilincimizi Ele Geçirmek İstiyor!

Her Şeyi Gören Bilincin Vasıtasıyla, Şahitlik Ettim Bizzat Göklerin Görünmez Yüzüne Ve Tefekkür Yoluyla Eriştim Hakikat Bilgisi”ne. Şte Bu Bilişle Yazıyorum Tüm Bu Mısraları. Hermes)

devamını oku..
Etiketler : Yeniler
% 25
indirim
213.75
Liste Fiyatı : 285.00
Kazancınız : 71.25
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim