Detaylar

Kategori Mühendislik ve Teknik Kitaplar
Yayıncı Papatya Yayıncılık
Liste Fiyatı 50.00
Format KiTAP
Barkod 9789756797891
Yayın Tarihi 2016-09-27
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 4.Baskı
Sayfa Sayısı 440
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 160 X 240
Basım Yeri İstanbul

Endüstri Mühendisliğine Giriş

Bu kitabın amacı, Endüstri Mühendisliği kapsamına giren konulara ait temel bilgileri vermektir. Dolayısıyla bu kitabımızda bir Endüstri Mühendisinin temelde sahip olması gereken bilgiler ele alınmıştır. Herbirisi kendi alanında ülkemizin en uzman, en çok bilinen, saygın kişiliğe sahip hocalarımız tarafından yazılan bilgilerin çok iyi öğrenilmesi başarılı bir mühendislik için çok önemlidir. Endüstri mühendislerinin daha işin başında bu kitabı kendilerini yönlendirici bir güç olarak görmeleri ve okumaları gerekir. Aslında böylesi bir eserin içerdiği konular tüm mühendislik disiplinlerini yakından ilgilendirmektedir; her mühendis veya mühendislik öğrencileri böylesi bir eseri okumalıdır.

Endüstri Mühendisliği sürekli kendisini yenileyen, güncel gelişmeler ile barışık ve sürekli yeni çözüm yöntemleri ve metodolojileri geliştiren bir bilim dalıdır. Endüstri Mühendisliğinin önemli özelliklerinden birisi çok-disiplinli bir meslek olmasıdır. Sistem yaklaşımı gerektiren her konuda bilgi ve deneyimleri ile yarar üretebilirler. Özelleşmiş alanlar yerine sistem analizi ve tasarımı, modelleme, problem çözme ve iyileştirme felsefelerine odaklanmaları kaçınılmazdır.

Bu kitap okuyana problem çözme, olaylara yaklaşabilme, geliştirme ve iyileştirmeyi tetikleyen unsurları kavrayabilme yeteneği kazandıracaktır. Sorunlara yaklaşabilme duygusu, her sorununun çözümünü arayabilme cesareti kazandırması yoluyla bu kitap, Endüstri Mühendislerinin kendilerine öz güven duygusunu kazandırmalarına da destek sağlayacaktır.

Emeği Geçenler

Yazar   : Kolektif
Editör   : Ercan Öztemel

Satış

% 15
indirim
42.50
Liste Fiyatı : 50.00
Kazancınız : 7.50
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %15 indirim