Format Hazırlık
Barkod 9786053443452

YMM Yeminli Mali Müşavirlik Sınav Seti (10 Cilt)

Bilindiği üzere Yeminli Mali Müşavirlik Sınavı (YMM) 10 oturumdan oluşan zor bir sınavdır. Ancak bu sınavın adaylar için bu kadar zor olmasının ardında birçok çevresel ve psikolojik neden vardır. Ancak, bize göre adayların sınav sürecinde hangi kaynaklardan ne ölçüde yararlanacağını bilememesi sınavdaki başarısızlığın temel nedenidir.
Bu kitabın hazırlanış amacı da bu boşluğu önemli ölçüde doldurabilmektir. Bu kapsamda sınavda şimdiye kadar sorulan tüm sorular gözden geçirilmiş, sorulma ihtimali olan soru tarzları ele alınmış mevzuat açısından özellikle üzerinde durulması gereken konuların tespiti yapılmıştır.
Her bölüme başlamadan önce çıkmış soruları gösteren tablonun incelenmesinde fayda vardır. Zira çalışacağınız konunun önceki yıllar yapılmış YMM sınavlarında ne kadar sorulduğu konuya çalışma stratejisi açısından önem arz etmektedir. Ayrıca önceki yıllar çıkmış sınav soruları dipnotlarda da gösterilmeye çalışılmıştır.
– Başta her ders ayrı bir cilt haline getirilmiş olup okunması ve taşınması kolaylaştırılmıştır.
1. CİLT - Gelir Üzerinden Alınan Vergiler-690 Sayfa
Bu cildin konusunu, gelir üzerinden alınan vergilerden gelir vergisi ve kurumlar vergisi oluşturmaktadır. Bu ciltte gelir vergisi ve kurumlar vergisi konu anlatımları ayrıntılı olarak ele alınmış olup ayrıca konu anlatımlarının sonunda monografilere yer verilmiştir.
3. Baskı ile gerekli güncellemeler yapılmış ve yeni sorular ilave edilmiştir.

devamını oku..
Etiketler : Ürün Kart
Kategori : Maliye - Banka
Bu üründen 1 adet satılmıştır.
694.44
Liste Fiyatı : 694.44
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.