Format KiTAP
Barkod 9789750406874
Yayın Tarihi 2016-04-02
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 1512
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 160 X 230

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

Oscar Wilde, kendisine ihtişamlı bir şöhret sağlayan yergi tarzıyla, Moda o kadar sıkıcıdır ki altı ayda bir değiştirmek zorunda kalırız demişti. Fakat, gerçekten (!), moda sıkıcı mıdır? Günümüzün en dinamik ve hızla gelişen endüstrilerinden birine ait bu temel, akademik kitaplar temel kavramlar, uygulamalar, çağdaş tasarımcıların ünlü koleksiyonları, araştırma süreçleri, malzemelerle ilgili sistematik, ayrıntılı, güncel ve heyecanlı birer rehberdir.

Bu seri, bir koleksiyonun geliştirilirken geçtiği aşamalar, tekstil tarihi, tekstille ilgili sosyolojik gelişmeler, nano teknoloji gibi teknik gelişmeler, tekstil tasarımı, moda çizim tekniklerine ait teorik ve uygulamalı açıklamalar, moda endüstrisinde araştırma ve moda imgesi yaratma süreci ve bu işin gereklilikleriyle ilgili konuları içermektedir. Öğrencilere, profesyonellere ve konuyla ilgilenen herkese ilham verici ve yol gösterici bu kitaplar, çağdaş gözler için yaratıcı tasarımın anahtarıdır.

Sette Yer Alan Kitaplar:Moda Tasarımında Araştırma ve Tasarım, Moda Tasarımında Tekstil ve Moda, Moda Tasarımında Koleksiyon Geliştirme, Moda Tasarımında Moda Çizimi,Moda Tasarımında Stil Yaratmak, Moda Tasarımında Aksesuar Tasarımı, Moda Tasarımında Mücevher Tasarımı

devamını oku..
Etiketler : Hesap Kart
Kategori : Moda
600.00
Liste Fiyatı : 600.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim