Format KiTAP
Barkod 9786055224370
Yayın Tarihi 2013-09-18
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 410
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 225

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ahmet Akgül

Ve hayrül Makirin olan yani zalim hilekarların şeytani planlarını ve tuzaklarını kendi başlarına yıkıp Mücahit Müminlere zafer kapısını açan Yüce Allah gaflet ve hıyanet ehlinin eştiği kuyulara kendilerini düşürüp boyunlarını kıracaktır. Birleşik Kürdistan oluşumuna ve Türkiyenin parçalanmasına barış kılıfı geçirmek üzere PKKnın yurtdışına çekilmesi bile İsraille ve NATO birlikleriyle yaşanacak bir kapışmada Allahın izniyle TSKnın işini kolaylaştıracaktır.
Deki Ey zalimler ve işbirlikçi hainler Siz tedirginlikle gözleyip bekleyin Çünkü Biz de kesinlikle acı ve alçaltıcı akıbetinizi bekleyip gözetlemekteyiz Enam 157. Ayet sonu ayeti ümit ve teselli kaynağımızdır dikkatle ve defaetle okuyup huzur bulmalıdır.

Çünkü ABD AB ülkelerinin ve NATO birliklerinin desteklediği İsrail ile Türkiye arasında tarihi bir hesaplaşma kaçınılmazdır ve Batılıların Armageddon dediği İslam kaynaklarının Hatay Amik Ovasında yaşanacağını haber verdiği savaş oldukça yakındır. İslamı ılımlaştırmak Müslümanı protestanlaştırmak böylece halkımızı Haçlı Siyonist emperyalizmiyle uyumlu hale sokmak üzere tertiplenen Dinlerarası Diyalog merkezi olarak Hatay'ımızın seçilmesi de oldukça anlamlıdır ve Armageddon'a hazırlıkla alakalıdır. Ancak paniğe kapılmamalı Allah'ın va'dine ve Hz. Resulüllahın müjdesine iman ve itimat duyulmalı ve sadece düşmanı ve tezgahını iyi tanımalıdır. İşte elinizdeki kitap bu maksatla dikkatinize sunulmaktadır. Unutmayınız tarihi her zaman kötüler ve kafirler değil bu sefer kahraman askeriyle beraber Türkiye'nin mü'minleri yazacaktır.

devamını oku..
Kategori : Savaşlar
% 15
indirim
17.00
Liste Fiyatı : 20.00
Kazancınız : 3.00
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.