Format KiTAP
Barkod 9786053185642
Yayın Tarihi 2019-12-12
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 176
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 160 X 240

Emeği Geçenler :
Yazar   : Mel Silberman

Sizin öğrencilerinize ne söylediğiniz değil, öğrencilerinizin sınıftan dışarıya ne öğrenerek çıktıkları önemlidir.
Aktif öğretim, Mel Silberman'ın, Aktif öğrenme: Herhangi Bir Konuyu öğrenmek İçin101 Strateji adlı kitabının ardından çıkardığı, uzun süredir beklenen çalışmasıdır. Aktif öğrenme, sınıflardaki öğretimi en üst düzeye çıkarmak için kullanılabilecek uygulamalar, formüller ve çözüm önerileri içeren temel bir kitaptır.
Aktif öğretim ise, size olağanüstü bir şef olmanın yollarını gösterir. öğrencilerin derse katılımını sağlamaktan, zihin dostu öğretime uzanan geniş bir yelpazede kullanılabilecek stratejiler sunar. Aktif öğretim, sınıfınızdaki öğrenme düzeyini önemli ölçüde artırmak için kullanabileceğiniz bir öğretim yaklaşımıdır.
Aktif öğretim kitabı:
- Aktif öğretmeyi gerçekleştirme konusunda ilham kaynağı olacak, sekiz adımlı kapsamlı bir plan sunar. Her eğitim kademesi için uygulanabilir özellikte fikirler içerir.
- öğrenme stratejilerini sınıf ortamında uygulamanıza yardımcı olacak sekiz adımının her biri için çalışma yaprakları içerir.
- öğrenmeyi sağlayan tartışmaları, oyunları, alıştırmaları, rol oynamaları ve diğer deneysel aktiviteleri nasıl uygulayacağınızı gösterir.
- öğrenmeyi ve hatırlamayı üst noktaya çıkaracak bilgileri ve kavramları sunma tekniklerini içerir.
- Sınıflarda öğretimi teknolojiyle harmanlama konusunda öneriler sunar.

devamını oku..
% 10
indirim
28.80
Liste Fiyatı : 32.00
Kazancınız : 3.20
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %10 indirim