Detaylar

Kategori Eğitim ve Öğretim Kitapları
Yayıncı Seçkin Yayıncılık
Liste Fiyatı 49.90
Format KiTAP
Barkod-ISBN 9789750246098
Yayın Tarihi 2017-11-28
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 3.Baskı
Sayfa Sayısı 352
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 165 X 240

100 Soruda Uzlaştırma; Uzlaştırmacının El Kitabı

Şubat ayında yapılacak Uzlaştırmacılık Sınavı için yüzbinlerce kişi şimdiden kitabını alarak çalışmaya, eğitimlere katılmaya başladı. Daha önceden sadece hukuk fakültesi mezunlarına tanınan bu hak, son değişikliklerden sonra Siyasal Bilgiler, İdari Bilimler, İktisat, Maliye ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun olanlara da tanındı. Bu anlamda sınavın hedef kitlesi bir anda milyonları buldu.

Ayrıca sadece iş arayan mezunları değil, emekliler ile halen bir işte çalışan bu bölüm mezunlarını da kapsıyor. Yani bu bölümlerden mezun olup devlette veya özel sektörde çalışanlar, mali müşavirler, avukatlar, danışmanlar, noterler de bu sınava girip uzlaştırmacı olabilecekler. Aynen bilirkişilik gibi normal mesai saatleri dışında davalarda uzlaştırmacı olarak görev alabilmek mümkün.

Özellikle maaşlarına katkıda bulunmak isteyen çalışanlar veya işsizliğin üniversite mezunları üzerindeki baskısını hafifletmek için çok cazip bir fırsat. Çünkü uzlaştırmacılar Savcılığın taktirine göre dava başına 100 ila 700 lira arasında bir ücret alabilecekler.

Bugüne kadar 1500 uzlaştırma dosyasını sonuçlandırmış Prof. Mustafa Ruhan Erdem, Uzm. Ferda Eser ve Av. Pakize Pelin Özşahinli tarafından yoğun bir bilgi ve deneyim ile hazırlanmış 100 Soruda Uzlaştırma kitabımızın 3. baskısı Ekim ayında yapılan son mevzuat değişikliklerini de kapsayacak şekilde yayınlanmıştır. Daha önceki baskılarından yayınevimize gelen geribildirimler doğrultusunda bu baskının da çok kısa sürede tükeneceğine eminiz.

Hepinize iyi satışlar dileriz.

Emeği Geçenler

Yazar   : Mustafa Ruhan Erdem

Satış

% 15
indirim
42.42
Liste Fiyatı : 49.90
Kazancınız : 7.48
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %15 indirim